Ana Okulu


Ana okulu; kolaylıkla web sitesi açabilecek ve sadece velilerin görebileceği fotoğraflar yükleyebilecek.

Ana okulu

Bizimle bir anlaşma yaptıysanız biz işi sonuna kadar yapar ve teslim ederiz. Emsallerimizin çok düşük fiyatlara satıp panel verdik siz yapabilirsiniz yaklaşımnı asla benimsemiyoruz. Bizler web sitesi yapmak konusunda sonderece deneyimli kadrolara sahibiz. Bir fotoğrafı daha koymadan güzel olup olmayacağını görebiliyoruz.

Sizlere hazır bir web sitesi sunmaktayız. Aldığınız an şu an demo olarak yayınlanmakta olan ve önizleyip gezdiğiniz web sitesi sisteminize kurulacaktır. Sonrasında sizinle değiştirmek istediğiniz kısımları konuşacağız.

Ana okulu web sitesi örneklerimizde şablondan bazı sayfaların değişmesi gerekecektir. Örneğin hakkımızda bölümünde sizin bilgileriniz olması gerekir. Öğretmenlerimiz bölümünde de gene bizlere kendi öğretmenlerinizi vermeniz yerinde olacaktır.

Herhangi bir bölümdeki yazı ya da görseli değiştirmek istediğinizde gene bize görselinizi ya da metninizi göndermeniz yeterli olacaktır.

Sizler için hazırladığımız web siteleri tümüyle bitmiş sistemlerdir.

Her bir şablonumuz aynı zamanda arkasında anaokulu yönetim sistemi yazılımımızla birlikte çalışabilmektedir.

Şablonlarımızla birlikte aynı zamanda 10 adet mail adresine sahip olacaksınız. Mail adreslerinize web üzerinden erişebileceğiniz gibi isterseniz bize uzak erişim vermeniz koşuluyla tarafımızdan outlook mail kurulumu da yapılacaktır.

Örneklerimizin bir kısmında kısa tanıtım filmi yer almaktadır. Tanıtım filmi taleplerinizi ayrıca değerlendiririz ancak bazı şablonlarda slayt gösterisi yerine tanıtım filmi kullanılmıştır. Bu örneğin talep edilmesi durumunda tanıtım filmi zorunludur.

ANA OKULU WEB SİTESİ ŞABLONLARI:

TANITIM FİLMİ ÜRÜNLERİMİZ: