Çocuk Doktoru Web Sitesi


Çocuk Doktoru Web Sitesi ile İnternet ormanında artık Çocuk Doktoru ‘nun işi çok daha kolay olacak

Çocuk Doktoru Web Sitesi

Çocuk Doktoru web sitesi kurmayı kolaylaştırdık. Artık Çocuk Doktoru sadece onlar için düzenlediğimiz aşağıdaki şablonlardan birini seçerek web sitesi sahibi olabilecek.

Web sitesi kurabilmenin ilk kuralı isminize alan adının tahsis edilmesidir. Örnegin kurttepeyazilim.com bir alan adıdır. Size de öncelikle alan adı tahsisi yapacağız. Sizinle birlikte mesela dradinizsoyadiniz.com gibi bir alan adı bakacağız. Eğer boş ise aşağıdaki seçeceğiniz örneklerden birini sizin alan adınıza taşıyacağız.

Değerli Çocuk Doktoru, Biz zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Normal bir web sitesi hazırlanma sürecinde, size içeriği tümüyle boş bir tasarım hazırlanır ve size bu tasarımı beğenip beğenmediğiniz sorulur. Bu süreç bir kaç defa tekrarlar ve beğenmenizi söylemenizin ardından sizden sitenize koymak istediğiniz metinler, görseller istenir.

Sizler web sitesi tasarımı konusunda tecrübeli olmadığınızdan verdiğiniz görselin siteniz üzerinde nasıl görüneceğini kestiremeden görseller göndermek durumunda kalırsınız. Metinler yazmanız gerekir ancak ne yazacağınızı bir türlü kestiremezsiniz. Zaman ilerler, işinizin yoğunluğundan pek de bir şey yapamazsınız ve sonuç olarak yarım bitmiş web sitesi sahibi olursunuz.

Biz size üzerinize giyip deneyebileceğiniz kıyafetler sunuyoruz. Üzerinize giyin, aynaya bakın, arkadaşınızın fikrini alın ve karar verin. Değiştirmek istediğiniz kısımlarını değiştirin, uğraşmak zor geldiği kısımlar aldığınız gibi kalsın ama Çocuk Doktoru Web Sitesi ‘nde daha ilk günden bitmiş bir web sitesi sahibi olun.

Çocuk Doktoru web sitesi örneklerimizde şablondan bazı sayfaların değişmesi gerekecektir. Örneğin hakkımızda bölümünde sizin bilgileriniz olması gerekir. Ekibimiz bölümünde bir ekiple çalışıyorsanız sizin ekibiniz olmalıdır.

Bazı tedavileri siz yapmıyor olabilirsiniz. Veya örneklerde belirttiğimiz tedaviler dışında tedaviler yapıyor olabilirsiniz. Bu durumda da sizlerin göndereceğiniz bilgiler eklenecektir.

Örneklerimizin bir kısmında kısa tanıtım filmi yer almaktadır. Tanıtım filmi taleplerinizi ayrıca değerlendiririz ancak bazı şablonlarda slayt gösterisi yerine tanıtım filmi kullanılmıştır. Bu örneğin talep edilmesi durumunda tanıtım filmi zorunludur.

ÇOCUK DOKTORU WEB SİTESİ ŞABLONLARI:

TANITIM FİLMİ ÜRÜNLERİMİZ: